Skip to content

O Nas Z nami możesz więcej

Kadra nauczycielska Edu Trust kształci się na najlepszych uczelniach w Polsce. 

Specjalizujemy się dokładnie w dziedzinach – Cytologii, Mikrobiologii, Botaniki, Biochemii, Biotechnologii, Chemii Organicznej, Ekologii, Matematyki Stosowanej.

Z naszym zespołem nauczycieli współpracują egzaminatorzy CKE, nauczyciele prywatni oraz z tytułami doktorskimi, naukowcy, pedagodzy,  oraz wykładowcy uczelni wyższych – Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Rzeszowski. Nauczyciele zatrudnieni w naszej firmie mają świetne podejście do uczniów, cierpliwość, wytrwałość, umiejętność współpracy oraz indywidualne podejście do każdego ucznia.

Firma realizuje pasje uczniów i świadczy usługi na najwyższym poziomie. Ponad 100 osób korzysta regularnie z usług edukacyjnych w ramach jednego tygodnia. Posiadamy na swoim koncie liczne sukcesy. Lista osób którzy zostali laureatami czy finalistami konkursów i olimpiad na tle ogólnokrajowym stale rośnie. Firma realizuje misję, która ma na celu wspierać młodzież w rozwoju i pomagać jej poszerzać granice.

Uczymy ambitne osoby – które mają plan i chcą go zrealizować. Pomagamy i będziemy wspierać w dążeniu do Twojego celu.  Edu Trust poświęca się w stu procentach temu co wykonuje, podążając za trendami oraz bieżącymi nowinkami ze świata naukowego.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, i do zobaczenia na zajęciach indywidualnych oraz grupowych.

53926658_128938121574301_5229173883087137918_n

Skontaktuj się z nami Porozmawiajmy o twoich korepetycjach