W kilku słowach o Nas Z nami możesz więcej

Gwarancja zdania matury powyżej 70% 

Firma Edu Trust jest firmą, która z dużą dozą ambicji i pasji przekazuje swoją wiedzę młodzieży. Oferujemy zajęcia dodatkowe, pozaszkolne przygotowujące do:

  • Egzaminów (egzamin ósmoklasisty, egzamin maturalny);
  • Olimpiad Ogólnopolskich (Olimpiady Biologicznej, Chemicznej, Ekologicznej; Matematycznej);
  • Olimpiad Międzynarodowych;
  • Konkursów kuratoryjnych;
  • Kolokwiów.

Specjalizujemy się dokładnie w dziedzinach – Cytologii, Mikrobiologii, Botaniki, Biochemii, Biotechnologii, Chemii Organicznej, Matematyki Stosowanej.

Kadra nauczycielska Edu Trust kształciła się na najlepszych uczelniach w Polsce. 

Z naszym zespołem nauczycieli współpracują egzaminatorzy CKE, nauczyciele z tytułami doktorskimi, naukowcy, pedagodzy,  oraz wyższe uczelnie – Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Warszawski. Nauczyciele zatrudnieni w naszej firmie mają świetne podejście do uczniów, cierpliwość, wytrwałość, umiejętność współpracy oraz indywidualne podejście do każdego ucznia.

Firma realizuje pasuje uczniów i świadczy usługi na najwyższym poziomie. Ponad 80 osób korzysta regularnie z usług edukacyjnych w ramach jednego tygodnia. Firma ma na swoim koncie liczne sukcesy. Lista osób którzy zostali laureatami czy finalistami konkursów i olimpiad na tle ogólnokrajowym stale rośnie. Firma realizuje misję, która ma na celu wspierać młodzież w rozwoju i pomagać jej poszerzać granice.

Uczymy ambitne osoby – które mają plan i chcą go zrealizować. Pomagamy i będziemy wspierać w dążeniu do Twojego celu.  Edu Trust poświęca się w stu procentach temu co wykonuje, podążając za trendami oraz bieżącymi nowinkami ze świata naukowego.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, i do zobaczenia na zajęciach indywidualnych oraz grupowych.

Skontaktuj się z nami Porozmawiajmy o twoich korepetycjach